אודות פיקדון

המטרה

פיקדון הינו פתרון מרענן וקל לשימוש אשר ירכז עבורכם את כל האפשרויות והדרכים למימוש הפיקדון הצבאי.

הייחוד

פיקדון מרכז את כל הדרכים למימוש הפיקדון הצבאי ומאפשר לכם בקלות לקרוא הקדמה קצרה על כל מסלול לימודים והכשרה מקצועית. תוכלו לסמן מספר מוסדות לימוד לשלוח בקשה והם יחזרו אליכם בלי שתצרכו לחכות על הקו, יענו על לכם על שאלות ותוכלו לבחור בדיוק את מסלול הלימודים שמתאים עבורכם.

רקע

אתר פיקדון (מימוש כספי הפיקדון בע"מ) הוקם בשנת 2014 כשירות המשך למשתחררים מאפליקציית פז"מ. עם שחרורינו מהשירות הצבאי חשנו את המחסור האדיר במידע ובהכוונה כיצד להשתמש בפיקדון הצבאי עבור הצרכים שמתאימים עבורנו בדיוק. הלכנו לבנק פעמיים כי הגענו עם רישיון במקום ת.ז, אמרו לנו שהקורס על חשבון הפיקדון וביום ההרשמה גילינו שהוא לא מוכר לפיקדון, רצינו לדעת איפה ניתן להשתמש בפיקדון אבל לא מצאנו פתרון. גרוע יותר מהמחסור בידע הייתה התקפת עשרות שיחות טלפון ממגוון חברות בשמות בדויים שניסו לשכנע אותנו להירשם, להסיר, לבדוק, להתעניין בכל מיני הצעות הזויות. מכאן נולד הצורך להקים את פיקדון – פשוט להתחיל כאן. פיקדון מחזיר את הכוח לידיים של האזרחים הטריים – ומעניק לכם את הכוח לקרוא, לבדוק ולבחור בזמן שלכם ממגוון האפשרויות הרחב.

שמירה על פרטיות

בפיקדון אנו מכירים בחשיבות הבלתי מעוררת של שמירת הפרטיות בתהליך מימושך של הפיקדון. בהתאם לכך פרטי ההתקשרות אותם תזין באתר יימסרו אך ורק למוסד הלימודים בו תבחר. אנו מתחייבים כי לא נעביר את פרטיך לאף מוסד לימודים אחר ו/או מפרסם אחר בשום שלב ובשום מחיר. לקריאת תקנון השימוש ומדיניות הפרטיות לחץ כאן

דברו איתנו...

מוזמנים לשלוח אלינו הצעות לשדרוגים ומקומות נוספים שניתן להשתמש בהם בפיקדון הצבאי (office@pikadon.co.il).