דבר הפז"מניק: 

בואו נתחיל קודם כל עם השורה התחתונה.

מפתחי אפליקציות מקבלים שכר חודשי עצום שנע בין 18 -25 אלף שקלים (18 בשנתיים הראשונות), ותואר ראשון הוא ממש אבל ממש לא קריטריון הכרחי לקבלה לעבודה.

אם יש לכם איזשהו רקע בתכנות, אבל הכי חשוב - יש לכם רעיונות אדירים לאפליקציות מובייל חדשות שיהיו הדבר הגדול הבא אסור לכם לוותר על החלום הזה!
המוח הישראלי המבריק כבר הביא לעולם הברקות גדולות בתחום כמו WAZE, YO, MAGISTO, PIRATE KINGS וכמובן כמובן - אפליקציית פז"מ :)

בטוח שגם לכם יצא לסנן מבין השפתיים משפטים כמו: "ואי הלוואי שהייתה אפליקציה שעושה… ואיך זה שאין אפליקציה שעושה...? בין אם תרצו לעבוד כמפתחי אפליקציות בחברות הייטק גדולות או ליצור אפליקציה משלכם ולעשות אקזיט שיסדר לכם את החיים, אתם לא צריכים להיות אסטראונטים בשביל זה.

כשיש לכם את הידע הטכני הנכון, הדרך להגשמת הרעיון שלכם הופכת להיות קצרה מתמיד.עם הפיקדון הצבאי שלכם תוכלו ללמוד במגוון קורסי מפתחי אפליקציות במכללות ההיי-טק המתקדמות בישראל כגון ג'ון-ברייס, האקר-יו, ומדיאטק-הייטק. מכללות מסוגן אפילו יתחייבו לכם לעבודה בתחום אם תעמדו בתנאי הקורס. בתואר ראשון למדעי המחשב מי יבטיח לכם את הדברים האלו?

לפרטים על קורס פיתוח אפליקציות במכללת ג'ון-ברייס לחצו כאן > 

לפרטים על קורס פיתוח אפליקציות במכללת מדיאטק-הייטק לחצו כאן >

לפרטים על קורס פיתוח אפליקציות במכללת האקר-יו לחצו כאן >

לפרטים על קורס פיתוח אפליקציות במכללת אינטלקט-אקדמון לחצו כאן > 

למי מיועד הקורס?

הקורס נועד לאנשים בעלי ניסיון מסוים בבניית אתרים ושפות תכנות שונות, אך גם אנשים ללא רקע יוכלו להירשם לקורסים ולהשקיע קצת יותר. אם בכל זאת אתם נכנעים להורים שלכם והולכים לעשות תואר ראשון תוכלו עדיין לשלב קורס של פיתוח אפליקציות כדי לצאת גם עם תואר וגם עם ניסיון.

מה לומדים שם?

כל קורס פיתוח אפליקציות מציע תכניות לימוד ייחודיות משלו. בדרך כלל התכנים דומים למדיי ומה שמשתנה הוא מערך השיעורים ושיטות הלימוד. התכנים עוסקים בפיתוח של אפליקציות (יישומונים) תוך תרגול מקצועי במהלך השיעורים.

בהתחלה יש מבואות לעולם המובייל והאינטרנט, ותכנות בשפת JAVA, ולאחר מכן מתקדמים לבניית צד שרת, XML, אפיוני משתמש, ועוד.  כל משתתף מבצע במהלך הקורס פרויקט עצמאי משלו. שימו לב שחלק מהקורסים כוללים רק פיתוח אפליקציות לאנדרואיד/אפל וחלקן כוללות הכל.כמה זמן לומדים בערך?

הקורסים נמשכים בסביבות החצי שנה והם גמישים למסלולי ערב/בוקר פעמיים בשבוע (כן, אפשר לעבוד תוך כדי!).

מה מקבלים בקורסים האלו?

בחלק מהקורסים תקבלו טאבלטים להרצת האפליקציות שאותן תפתחו במהלך הקורס. בסוף הקורס תקבלו את תעודת מפתחי האפליקציות הנכספת ואת האפליקציה שבניתם לתיק עבודות שילך איתכם לכל מקום.

באמת יש לזה ביקוש בשוק העבודה?

חבר'ה… שנה שעברה זינק הביקוש למפתחי מובייל ב-38% (jobinfo.co.il) . לפני שכל העולם ילמד פיתוח אפליקציות אנו מציעים לכם ללמוד את התחום עכשיו כשהביקוש עצום והמשכורות בשמיים.


לחצו כאן   ותנו לנציג של מכללת ג'ון ברייס לחזור אליכם

לחצו כאן   ותנו לנציג של מכללת האקר-יו לחזור אליכם