דבר הפז"מניק: 


לאחרונה עלה פוסט קורע מצחוק בפייסבוק, בעמוד מפורסם של סטודנטים - "היגיון של סטודנט", שזכה לאלפי לייקים ושיתופים. בפוסט היה כתוב:

הרגע הזה בתואר: תכלס אפשר לפרוש מהלימודים ולהיות מאפרות! הן מרוויחות מלא כסף!

חושבים שהמציאות שונה בהרבה? אתם טועים ובגדול! אנחנו יכולים לכתוב על זה ספר שלם, אבל נקצר לכם את העניין בכמה משפטים.
 
מי שתחליט ללכת עם הלב שלה ותלמד קוסמטיקה ואיפור באחת המכללות הגדולות בישראל - תזכה במקצוע אמיתי ומבוקש!
היא תתחיל לעשות כסף הרבהההה לפני שאתם תסיימו את התואר בפסיכולוגיה או בתקשורת ותלכו למלצר עד שתמצאו עבודה (5-8 חודשים בממוצע).


(מכללת MCC לקוסמטיקה - נמצאת בקניון הדימול, ביציאה מתחנת הרכבת סבידור-מרכז)


היא תקבל תעודה מוכרת ברחבי העולם, סדנת פתיחת עסק ושיווק ללקוחות, וניסיון רב עם לקוחות אמיתיים. שלא לדבר על זה שהיא תנהל לעצמה את היומן, ותקבע לעצמה את השעות ותהיה הבוס של עצמה.

והיא אפילו לא תשלם על הלימודים כי הם מוכרים על חשבון הפיקדון הצבאי.
לצפייה בפרטי הקורס לחצי כאן >לאחר בקשות חוזרות של פז"מניקיות וחיילות משוחררות לקבל מאיתנו מידע על לימודי קוסמטיקה - ביקשנו ממכללת MCC המפורסמת שישלחו לנו
5 סיבות למה כדאי ללמוד את התחום:

 

1) עבודה מעניינת מאוד המשלבת את עולם הרפואה יחד עם עולם האסטתיקה והיופי - את תלמדי כיצד לבצע מגוון טיפולים מורכבים בשילוב עם חומרים שונים ומכשור רפואי בצורה הטובה ביותר, ולאחר מכן תופתעי מחדש כל פעם מהתוצאות המדהימות של המטופלות שלך ותראי את תרומתה של הקוסמטיקה לעולם היופי!

2) עבודה המשלבת טיפולים פיזיים בנוסף לטיפול ה"נפשי" -
קוסמטיקאיות היום הן הפסיכולוגיות של הלקוחות, הן יודעות את כל סודותיהן, אם מעניין אותך ללמוד מקצוע המשלב טיפול פיזי יחד עם הקשבה, תמיכה וליווי ללקוחותיך זה המקצוע הנכון עבורך.


מכללת MCC לקוסמטיקה נמצאת בקניון הדימול במתחם הבורסה - בבניין שמול תחנת הרכבת סבידור-מרכז.
לצפייה בפרטים אודות הקורס והמכללה לחצי כאן >

3) עבודה גמישה - אין עבודה יותר גמישה מעבודה של קוסמטיקאית הקובעת לעצמה את שעות העבודה, בוחרת האם להקים את המכון בביתה או מחוץ לבית, האם להיות עצמאית או שכירה. להיות קוסמטיקאית מאפשר לך מגוון מאוד רחב של אפשרויות כיצד לעבוד, זו הסיבה שהרבה אמהות היום מחליטות לעשות הסבה וללמוד מקצוע המאפשר להן לקבוע זמני עבודה שבאים יד ביד עם שאר מחוייבותיהן למשפחתן.

4) עבודה המאפשרת להכניס הרבה מאוד כסף ביחס למעט שעות עבודה - להיות קוסמטיקאית מאפשר לך להרוויח סכומים גבוהים מאוד של כסף מבלי להישחק ולעבוד כל יום מ 9 עד 6. קוסמטיקאית ממוצעת מרוויחה על טיפול פנים שאורך בין שעה-שעתיים בערך כ200-350 ש"ח בממוצע (שכר שעתי הזהה לשכר של פסיכולוג). 

5) מקצוע המתחדש כל הזמן - גם הקוסמטיקה הינו תחום אשר מלא בחידושים טכנולוגים, היום קיימים עשרות מכשירים טכנולוגים אשר תומכים בטיפולי היופי ובמסגרת לימודי קוסמטיקה תוכלי ללמוד כיצד לעבוד עם עשרות מכשירים שונים.