HackerU

HackerU

 

HackerU המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות היי-טק – כשתבדוק, תבין !

 

רק HackerU מציעה מסלול הכשרה מיוחד הכולל התחייבות לעבודה בהייטק לבוגרים שלה על בסיס הקשרים העסקיים המצוינים שלה בתחום השמת בוגרים ללא ניסיון.

 

שיטת HackerU

 

שיטה בלעדית ל-HackerU למיון ולזיהוי התאמה לתחום - המועמד עובר מיונים מוקדמים וראיון אישי לבדיקת התאמתו לעבודה בחברה או בחברות הייטק הקשורות עמה. במסגרת שיטה זו, נבדקת התאמת המועמד לעבודה בשוק ההייטק לפני הרישום לקורס, באמצעות מסלול ייחודי בן 20 עד 40 שעות לימוד,בו מועבר חומר, הבוחן את התאמת המועמד למסלול הנבחר. מטרתו לזהות את המועמדים המתאימים להמשך ההכשרה ולתת למועמד את הביטחון כי התחום הנבחר אכן מתאים לכישוריו ולציפיותיו. 

* ההכשרה מתאימה גם לחסרי רקע ומתבססת על החומר הנלמד בלבד.


תלמיד שיעמוד בכל דרישות הקורס אך ייכשל במבחן סיום המיון, יקבל החזר כספי מלא ולא יוכל להמשיך בלימודיו ב –HackerU, זאת על מנת להבטיח כי מועמד הממשיך לקורס המלא - יצליח.
 
כי הזמן שלכם הוא כסף, ולא נרצה שתבזבזו אותו...

רמת לימודים גבוהה - שיטה זו, המבטיחה שרק תלמידים מתאימים ישתתפו במסלול, שומרת על רמת לימודים גבוהה, ומאפשרת למדריך להכין את התלמידים בצורה אופטימאלית לבחינות ולהגיע לחומר פרקטי חשוב במסגרת הזמן המוקדש לכל נושא.

סטאז' - רק ל- HackerU מסלול ההכשרה כולל סטאז' המקנה ידע פרקטי מתאים שמכין את התלמיד לעבודה המובטחת. ל-HackerU מרכז פיתוח הנותן שירות ללקוחותיה השונים, והתלמידים יוכלו להתנסות בעבודה פרקטית מול לקוחות בתחום שאותו למדו, תוך כדי צבירת ניסיון מעשי וביטחון עצמי לקראת עבודתם הראשונה בתחום לימודיהם.

 

 

מי אנחנו?

 

 HackerU (מקבוצת CAPM) מתמחה במתן ההכשרה המעמיקה והמקצועית ביותר למקצועות בתחום ההיי-טק. HackerU משלבת את ההכשרה עם השמה מידית של בוגריה בחברות המובילות בשוק ההיי-טק בישראל, שוק שבו הצורך בעובדים מיומנים ומוכשרים, ממש כמו בוגרי ,HackerU הולך וגדל.

תחומי ההכשרה ב- HackerU כוללים לימודי מחשבים מגוונים, ביניהם הכשרה בתחום העיצוב, תכנות אפליקציות, ניהול רשתות ועוד...

ל- HackerU ניסיון רב שנים, ידע ומשאבים המבטיחים הצלחה בשלוש המשימות העיקריות שהציבה לעצמה: זיהוי עובדים איכותיים פוטנציאליים, הכשרתם ושילובם בשוק העבודה.

אחד הכלים החזקים של HackerU המובילים אותה להצלחה, הוא העובדה שהמרצים בשורותיה נבחרים בקפידה, כך שהם משלבים ידע תיאורטי וניסיון בהכשרה, ובו זמנית גם מעורים ומעורבים בתעשייה.


סגל ההוראה של HackerU מורכב מ:

 

  • מומחים בתחומי הרשתות ואבטחת המידע  בעלי הסמכת מיקרוסופט (MCSE) ו- (MCPD)

  • סיסקו CCNA  

  • צק פוינט  CCSA 

  • ADOBE

  • Google Adwords

  • ועוד...

  • ל- HackerU צוות שלם של מרצים מובילים בתחומם, חלקם עובדים בחברות נחשקות בשוק. וחלקם אף יזמים ובעלי חברות.


HackerU מחברת בין פעילות הדרכה ואיתור עובדים בעלי פוטנציאל ורצון להצטיין ובין הצורך ההולך וגדל בעובדים מיומנים ומוכשרים בתחום!

HackerU, המוכרת כ- Microsoft Gold Partner (שותף מספר 1785294), פועלת כמרכז הכשרה מורשה ATC של חברת Autodesk  העולמית ומוסמכת כמרכז בחינות בין לאומי prometric.

לצפייה ב - HackerU כשותף מייקרוסופט לחצו על  Microsoft Partner Network (טאב "שותפי כסף") או לחצו על תעודת שותף מייקרוסופט

HackerU פועלת כמרכז מוסמך Autodesk  לחצו לצפייה בתעודת הסמכה ATC ובאתר Autodesk בו HackerU מופיעה כמרכז מוסמך

HackerU פועלת כמרכז בחינות בינלאומי מורשה Peromtric. מרכז הבחינות פתוח למעוניינים להיבחן בבחינות רשמיות של Microsoft ו- IBM

HackerU - הינה מוסמכת רשמית לפרסום על ידי גוגל ומוכרת כ-  Google Partner     

HackerU  מוכרת כחברה באגודת האקדמאים העונה לצרכים אקדמיים, תרבותיים וחברתיים.
 
HackerU מקיימת כבר למעלה מ-20 שנים את חזונה המקצועי - הכשרה מקצועית ביותר של דור העתיד של חברות ההייטק המובילות בישראל.

 
בסופו של יום מהווה HackerU את כרטיס הכניסה שלכם לעולם ההיי-טק.

 

  • רמת גן – רחוב שוהם 5, מגדלי פז קומה 3 (מתחם הבורסה).
  • חיפה – שדרות ההסתדרות 49, צמוד לקניון לב המפרץ (בית דירן). 3 דקות הליכה מהרכבת